خدمت رسانی مرکز MRI به 3798 بیمار از ابتدای امسال تا کنون

2 آبان 1401
از ابتدای امسال تا کنون سه هزار و 798 بیمار از خدمات بخش ام ار ای بیمارستان شهید گنجی برازجان بهره مند شده اند
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در مصاحبه ای با روابط عمومی این بیمارستان گفت: از ابتدای امسال تا کنون سه هزار 798 نفر از مردم و بیماران محترم در دو بخش سرپایی و بستری از خدمات تشخیصی - تخصصی ام ار ای بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان برخوردار شده اند.
دکتر امین آزاد فر در ادامه اظهار داشت: از این تعداد بیماران محترم سه هزار و 291 نفر بصورت بیمار سرپایی و 507 نفر هم بعنوان بیمار بستری در بخش های مختلف بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان یا سایر بیمارستان های اطراف شهرستان از خدمات بخش ام ار ای این بیمارستان استفاده نموده اند .
دکتر آزاد فر ضمن تاکید بر مهم و موثر بودن ام ار ای در امر تشخیص و درمان بیماران افزود: روزانه بطور تقریبی بین سی تا چهل ام ار ای انجام می گیرد که بعضا یک بیمار ممکن است بر حسب تشخیص پزشک معالج ، نیاز به انجام سه یا چهار ام ار ای از قسمت های مختلف بدن را داشته باشد و آمار ارائه شده بالا شامل تعداد افرادی که خدمت دریافت نموده اند نه تعداد ام ار ای های انجام شده می باشد لذا این آمار برای ام ار ای های انجام شده بسیار بالاتر خواهد بود .
وی ایجاد رضایت بیماران و همراهان بیمار را از ابتدای راه اندازی این بخش در بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان برای مجموعه مدیریتی بیمارستان مهم خواند و افزود: بیماران بستری در بیمارستان شهید گنجی برای دریافت خدمات تشخیصی ام ار ای نیازی به اعزام به بخش خصوصی شهرستان و یا مرکز استان نداشته و این خدمت مهم را بدون مشکلات اعزام بیمار و جابجایی های که بعضا ممکن بود حتی به بیمار آسیب هم برساند، دریافت می دارند . سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در خصوص ساعات کاری ام ار ای بیمارستان هم افزود: بخش ام ار ای بیمارستان شهید گنجی بصورت دو شیفت صبح و عصر از ساعت 7صبح لغایت 19:30 به غیر از روز های تعطیلات رسمی مشغول ارائه خدمات به بیماران عزیز می باشد .
دکترآزاد فر ضمن تشکر و قدردانی از تلاش ها و زحمات پزشکان و پرسنل شاغل دربخش ام ار ای بیمارستان ابرازداشت: خوشبختانه بخش ام ار ای بیمارستان شهید گنجی برازجان از پرسنل و پزشکان خوب و با کیفیتی برخوردار است و شامل چهار پزشک متخصص رادیولوزی جهت انجام گزارش های تشخیصی – تخصصی ام ار ای گرفته شده ازبیماران ،پنج نفر پرسنل کارشناس رادیولوژِی جهت انجام ام ار ای و دو نفر منشی و تایپیست می باشد .
وی همچنین در خصوص انواع ام ار ای هایی که در بخش ام ار ای بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان انجام می شود هم اضافه داشت: خوشبختانه تمامی ام ار ای های مورد نیاز بیماران از جمله مغز ،مهره های گردن ، پشتی و کمری ، شانه ،لگن استخوانی ، لگن زنان ،مفصل ران و مفصل استخوان خاجی ،زانو ،مچ پا ،کف پای بیماران دیابتی ،کبد و کیسه صفرا و همچنین گوش داخلی ، چشم ،عروق وریدی و شریانی ،عروق شریانی و وریدی مغز و ام ار ای جنین و ... انجام می شود .
وی در ادامه به بیان آمار تفکیکی ماه های گذشته سال جاری پرداخت و تصریح داشت: از ابتدای امسال (فروردین 495) ،(اردیبهشت 471)،(خرداد 558) ،(تیر 540)،(مرداد 600)،(شهریور 608) و مهر ماه 526 نفر خدمات تشخیصی ام ار ای را دریافت نموده اند که مشخصا نشان دهنده پیک کاری در ماه های مرداد و شهریور می باشد .
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در پایان از همه مسئولین دانشگاهی و همچنین مسئولین شهرستانی بابت زحمات و حمایت های بی دریغ از بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان تشکر و قدردانی نمود و خواهان ادامه این حمایت ها برای ارئه خدمات درمانی مطلوب ،با کیفیت و در خور شان و منزلت بیماران و مراجعین به بیمارستان شهید گنجی برازجان شد .


   

تاریخ بروز رسانی:   2 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >