به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی : شهرام جلال پور سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی؛ امروز صبح نشستی باحضور مترون و سوپر وایزر های بیمارستان به منظور آشنایی و هماهنگی بیشتر انجام داد .

27 امرداد 1399
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی : شهرام جلال پور سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی؛ امروز صبح نشستی باحضور مترون و سوپر وایزر های بیمارستان به منظور آشنایی و هماهنگی بیشتر انجام داد .
نشست سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان با سوپروایزر های بیمارستان+تصاویر به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی : شهرام جلال پور سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی؛ امروز صبح نشستی باحضور مترون و سوپر وایزر های بیمارستان به منظور آشنایی و هماهنگی بیشتر انجام داد . جلال پور ضمن معرفی خود ، از همه همکاران خواست به طور کامل خودشون را معرفی و مختصری از سوابق خدمتی خود بیان نمایند ، سوپر وایزرها ضمن معرفی خود مطالبی را به صورت کلی در خصوص مسائل و مشکلات کاری مطرح نمودند. ایشان پس از استماع سخنان سوپر وایزرها عنوان نمود :بی شک شان و منزلت سوپر وایزی در بیمارستان ممتاز و از جایگاه رفیعی برخوردار هست. چرا که سوپروایز بخصوص در شیفت عصر و شب به جای مدیریت بیمارستان تصمیم گیری میکند . لذا تمامی پرسنل بایستی حفظ احترام و شان سوپر وایزر را داشته باشند . وی ادامه داد :یکی از کارهای مهم سوپر وایزر ها به دلیل آشنایی با مشکلات تمامی بخش ها آموزش مدیریت به همکاران سرپرست بخشها و کمک به اداره بخشها می باشد . نامبرده خاطر نشان کرد بدون همکاری و هماهنگی با هم به هیچ کدوم از اهدافمان در بیمارستان نخواهیم رسید . و پایه و اساس کاربایستی احترام متقابل و ایجاد نظم و انظباط کاری و رعایت عدالت باشد . شهرام جلال پور بیان داشت :با نگاه کردن به خدمات مثبتی که در بیمارستان انجام شده و با دیدگاه مثبت داشتن به موضوعات کاری و حل مشکلات باعث ایجاد انگیزه کاری در همه همکاران خواهد شد و بایستی دست در دست هم مشکلات را از سر راه برداریم و هر مدیریت بدون داشتن و همراهی همکاران خوب و شایسته در انجام امور قطعا ناتوان خواهد بود . شایان ذکر است در پایان جلسه قرآن هایی تبرکا به سوپروایزرین بیمارستان اهداء شد . .

کلمات کلیدی:
سوپر     وایزر             بیمارستان     .شهید    
.صادق     .گنجی.     برازجان    

تاریخ بروز رسانی:   24 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >