راه اندازی واحد استروک در بیمارستان شهیدگنجی برازجان

5 خرداد 1397
سرپرست بیمارستان شهیدگنجی برازجان از راه اندازی واحد استروک (درمان سکته مغزی) در این بیمارستان برای خدمات رسانی به بیماران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهیدگنجی برازجان: نظر غلامی با بیان این خبر، اظهار داشت: تلاش مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اجرای طرح تحول سلامت، افزایش خدمات رسانی به بیماران از لحاظ کمی و کیفی بوده است.
وی افزود با اجرای طرح تحول سلامت روند خدمت رسانی به مردم مطلوب تر و بار سنگین هزینه های درمان تا حد زیادی از دوش مردم برداشته شده است.
غلامی بیان داشت: در راستای اجرای طرح تحول سلامت، علاوه بر کم شدن هزینه های درمانی در زمینه تجهیزات موردنیاز مراکز درمانی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.
ایشان از راه اندازی واحد استروک در این بیمارستان خبر داد و اظهار داشتند: واحد استروک بیمارستان شهیدگنجی برازجان با همت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و با عنایت معاونت درمان دانشگاه و همچنین در بیمارستان با پیگیریهای واحدهای مختلف دفتر پرستاری، تجهیزات پزشکی و ... راه اندازی شد.
غلامی خاطر نشان کرد: این واحد در راستای دستورالعمل مقام عالی وزارت بهداشت و در جهت درمان بموقع و کاهش آسیب های ناشی از سکته مغزی راه اندازی شده و در بخش اورژانس بزرگسالان بیمارستان فعال گردید.
وی افزود: آموزشهای لازم جهت همکاران پرستار اورژانس و کلیه پرستاران درگیر این طرح برگزار گردید و آمادگی لازم جهت اجرای این طرح وجود دارد.

کلمات کلیدی:
تعداد بازدید:   ۲۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >