آئین آغاز شروع بکار عملیات اجرایی پروژه همراه سرای بیمارستان شهیدصادق گنجی

29 آبان 1396
به همت و تلاش مجمع خیرین سلامت شهرستان دشتستان، پروژه همراه سرای بیمارستان شهیدصادق گنجی وارد مرحله اجرایی شد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان مراسم کلنگ زنی همراه سرای بیمارستان شهیدصادق گنجی روز دوشنبه مورخ 29/8/96 با حضور مسئولین استانی و شهرستان در محوطه جلوی ساختمان بیمارستان انجام شد.
در این مراسم که با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونت اجتماعی، رئیس مجمع خیرین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مدیر اجرایی مجمع خیرین شهرستان، مدیرعامل استانی مجمع، رئیس دفتر نماینده شهرستان در مجلس، رئیس شبکه بهداشت و درمان، رئیس و مدیر بیمارستان شهیدصادق گنجی برگزار شد. ابتدا دکتر حسین الیاسی فرد رئیس بیمارستان ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی از ضرورت و اهمیت این پروژه در ایجاد امکانات رفاهی برای همراهان بیماران مطالبی را ایراد نمودند.
سپس به ترتیب فرماندار و امام جمعه ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک ربیع الاول، از تلاش و زحمات مجمع خیرین سلامت در شهرستان و استان به جهت پیگیری این موضوع قدردانی نمودند و از همکاری دو عزیز خیر بنامهای آقایان آبشیرینی و مهندس صادقی تشکر نمودند.
دکتر علی احمدزاده مدیر اجرایی مجمع خیرین سلامت شهرستان با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه سازمانها به مسئولیت اجرایی خود، این مسائل را از مصادیق مسئولیت های اجتماعی دانستند.
سپس مهندس صفایی مدیرعامل استانی مجمع خیرین سلامت نیز با اشاره به اینکه ساخت همراه سرا با نیت خیر و کاهش آلام و رنج همراهان بیمار شده و از فشار عصبی و استرس آنها کم خواهد کرد. بیان نمودند که حدوداً ده میلیارد ریال برای انجام این پروژه در نظر گرفته شده که از این مبلغ به ترتیب دو میلیارد ریال توسط آقای آبشیرینی و دو میلیارد و صد میلیون ریال توسط آقای صادقی پرداخت شده و مابقی نیز از محل اعتبارات ملی و مجمع پرداخت خواهد شد. در پایان با حضور مسئولین و دو خیر محترم در جایگاه کلنگ زنی، عملیات ساخت عملاً وارد فاز اجرایی خود شد.

کلمات کلیدی:
تعداد بازدید:   ۲۵

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >