تبدیل کلینیک تخصصی هفده شهریور به کلینیک ویژه در آینده ای نزدیک

7 خرداد 1398
دکتر نادر شکیب آزاد در بازدید ی که با همراهی رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان از بیمارستان هفده شهریور انجام داد ،گفت بزودی کلینیک تخصصی هفده شهریور به کلینیک ویژه تبدیل خواهد شد

ایشان در این راستا اظهار  داشت : با تبدیل کلینیک هفده شهریور به کلینیک ویژه شاهد حضور فعال متخصصان در رشته های مختلف پزشکی در این کلینیک خواهیم بود .

نامبرده  افزود : راه اندازی کلینیک ویژه هم  به نفع پزشکان وهم به نفع بیماران  در راستای کاهش پرداختی بیماران وازاهداف نظام سلامت می باشد.

  شکیب آزاد ضمن بازدید از بخش دیالیز و بررسی نزدیک از  وضعیت بیماران گفت : ارائه خدمات مطلوب و در شان مردم و  میزان رضایت مندی بیماران برای بیمارستان از اهمیت بالایی برخوردار است ، لذا به جهت رفاه حال بیماران عزیز ، توسعه بخش همو دیالیز رادر دستور کار قرار خواهیم داد .                                                                                                  

وی ادامه داد :با توجه به اهمیت موضوع ، این کار با حساسیت خاصی پیگیری و برنامه ریزی خواهد شد که مشکل یا وقفه ای در ارائه  خدمات به این بیماران پیش نیاید .

       حضور پزشک درمانگر خون و سرطان شناسی اطفال در بخش تالاسمی و هموفیلی بیمارستان هفده شهریور

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان دشتستان از حضور پزشک متخصص خون و سرطان شناسی اطفال در بخش تالاسمی و هموفیلی خبر داد و بیان داشت : دکتر نادر شکیب آزاد علی رغم مشغله کاری هفته ای یک روز بعنوان پزشک درمانگر در بخش  تالاسمی و هموفیلی بیمارستان هفده شهریور  حضور یافته  و به طبابت بیماران خواهند پرداخت .

دکتر خویش دوست افزود : انشالله با حضور آقای دکتر شکیب آزاد و استفاده بهینه از تخصص ایشان در زمینه مداوای بیماران ، شاهد فرآیند های درمانی جدید و به تبع  رضایت مندی بیشتر این عزیزان خواهیم بود .

 شایان ذکر هست که در این بازدید تعدادی از مسؤولین بیمارستان شهید گنجی و هفده شهریور و شبکه بهداشت ودرمان

نیز حضور داشتند


کلمات کلیدی:
کلینیک         تخصصی         هفده        
شهریور         بیمارستان         شهید        
صادق             گنجی            
برازجان    

تاریخ بروز رسانی:   7 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >