تقدیر خانواده محترم شهید عباس سلیمی از سرپرست و پرسنل بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان

7 خرداد 1398
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ،خانواده محترم شهید عباس سلیمی به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حضور در دفتر کار دکتر شکیب آزاد از زحمات ایشان ،پرسنل خدوم و زحمت کش بخش ای سی یو و سایر مسئولین بیمارستان تقدیر و تشکر نمودند

در این دیدار سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی اظهار  داشت :شهدا و خانواده محترم شهدا و ایثار گران حق بزرگی برگردن جامعه دارند و خدمت به آنان همواره در سرلوحه کار ما در بیمارستان بوده و هست .

ایشان ادامه داد:بی شک همکاران مادر مجموعه بیمارستان بر خود فرض دارند که در ارائه خدمات درمانی به خانوداده محترم این این عزیزان مراتب تکریم و احترام را رعایت نموده  و حفظ شان و منزلت خانواده شهداء رعایت  شود .

وی افزودهدف از ایجاد  واحد رسیدگی به امور جانبازان و ایثارگران در بیمارستان  ارائه  خدمت بی منت و صادقانه به خانواده محترم شهداء است و مجموعه پرسنل بیمارستان شهید گنجی افتخار دارد که در خدمت این قشرفداکار  جامعه باشند .

رئیس امور ایثار گران و جانبازان شهرستان مراتب تقدیر و تشکر خانواده شهید سلیمی را بابت خدمات ورسیدگی از مرحوم پدر شهید سلیمی ابراز داشت.

آقای ملک زاده بیان داشت :همواره بنیاد امور ایثارگران و جانبازان شهرستان از عملکرد درمانی  بیمارستان و رسیدگی  به امور درمان ایثار گران و جانبازان رضایت داشته است.

شایان ذکر است : مرحوم پدرشهید  عباس سلیمی روز های پایانی عمر خویش را در بخش ای سی یو بیمارستان بستری بوده و خانواده ایشان  از نحوه دریافت خدمات درمانی رضایت داشتند .  

در پایان خانواده شهید سلیمی با اهداء تابلو فرش مزین به آیات وحی و همچنین لوح سپاس از زحمات سرپرست ،پرسنل بخش ای سی یو وسایر مسئولین تقدیر و تشکر نمودند.


کلمات کلیدی:
تقدیر.     خانواده     .     شهید.     عباس.     سلیمی.    
سرپرست     .     پرسنل.     بیمارستان     .شهید     .صادق    
.گنجی.     برازجان        

تاریخ بروز رسانی:   7 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >