اضافه شدن دو دستگاه دیالیز به بخش دیالیز و همچنین راه اندازی یک دستگاه سانتریفیوژ 4000 دور در آزمایشگاه

12 خرداد 1397
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی از اضافه شدن دو دستگاه دیالیز به بخش دیالیز بیمارستان 17 شهریور و همچنین راه اندازی یک دستگاه سانتریفیوژ 4000 دور در آزمایشگاه بیمارستان شهید گنجی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید گنجی آقای نظر غلامی اظهار داشتند: با روی کار آمدن دولت یازدهم و اجرای طرح تحول نظام سلامت، مسئله درمان بعنوان مشکل اورژانسی سلامت کشور در اولویت قرار دارد و خوشبختانه با اجرای این طرح بسیاری از مشکلات مردم در حوزه بهداشت و درمان مرتفع شده است.
ایشان افزودند: کاهش سهم جیب مردم در پرداخت هزینه های بستری در بیمارستانهای دولتی و ممنوعیت ارجاع بیماران به خارج از بیمارستان جهت تهیه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی، اولین بسته های طرح تحول نظام سلامت بودند که در بیمارستانهای دولتی اجرا و موجب افزایش رضایتمندی بیماران گردیدند.
وی بیان داشتند: افزایش تختهای بیمارستان و تجهیز بخشهای مختلف این بیمارستان از جمله اقداماتی بود که در قالب طرح تحول سلامت صورت گرفته است.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی از اضافه شدن دو دستگاه دیالیز به بخش دیالیز بیمارستان 17 شهریور خبر دادند و افزودند: این دستگاهها به همت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی، جناب آقای دکتر حسینی- مسئول بیماریهای خاص دانشگاه، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و با همکاری واحد تجهیزات پزشکی بیمارستان تهیه و راه اندازی گردید.
نامبرده ابراز داشتند: دو دستگاه خریداری شده از نوع Bbraun بوده و مجموعاً یک میلیارد و 900 میلیون ریال ارزش مادی دارند.
غلامی خاطرنشان کردند: تجهیزات مذکور در پی اهدای دستگاه دیالیز از بنیاد امور بیماریهای خاص به بیمارستان 17 شهریور اهداء گردید.
ایشان همچنین از راه اندازی یک دستگاه سانتریفیوژ 4000 دور در آزمایشگاه بیمارستان شهید گنجی خبردادند و افزدد: این دستگاه با پیگیری مسئول آزمایشگاه بیمارستان و از جانب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اهدا شد و راه اندازی گردید.

کلمات کلیدی:
دستگاه     دیالیز     سانتریفیوژ     بیمارستان     شهید     صادق    
گنجی     برازجان    
تعداد بازدید:   ۲۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >