همراه سرای بیماران بیمارستان شهید گنجی برازجان در آینده‌ای نزدیک افتتاح می‌شود

16 آبان 1397
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان از پایان ساخت و افتتاح پروژه همراه سرای بیماران در محوطه بیمارستان شهید گنجی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، دکتر عبدالرسول ملاح زاده گفت: با توجه به حفظ کرامت انسانی، عده‌ای که بضاعت مالی ندارند و مهمان شهرمان از شهرستان‌ها هستند و بیمار بستری در این بیمارستان دارند، می‌توانند از همراه سرا که در محوطه داخلی بیمارستان احداث‌شده است، بهره‌مند شوند.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان افزود: این همراه سرا در فضایی به مساحت ۶۵ متر ربع و با اعتباری معادل ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات بیمارستان در طی دو ماه احداث‌شده است و الگوبرداری از همراسرای بیمارستان نمازی شیراز می‌باشد.
وی خاطرنشان کرد: همراه سرا به‌وسیله شیشه به چندین قسمت تقسیم‌شده و به امکاناتی از قبیل، سیستم سرمایشی، گرمایشی و آب‌سردکن تجهیز شده است و برای رفاه بیشتر، همراهان بیمار می‌توانند از تجهیزات ورزشی و فضای سبزی که در نزدیکی همراه سرا مستقرشده است، استفاده نمایند.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان خاطرنشان کرد: با کامل شدن تجهیزات این همراه سرا به‌زودی شاهد افتتاح و بهر ه برداری از این همراسرا خواهیم بود.

کلمات کلیدی:
همراه     سرا         بیمارستان     شهید     صادق    
گنجی     برازجان    
تعداد بازدید:   ۵۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >