بیمارستان شهیدگنجی برازجان موفق به اخذ رتبه یک کیفی در اجرای استانداردهای اعتباربخشی، بهبود کیفیت و ایمنی بیمار گردید.

18 امرداد 1396
طی بازرسیهای بعمل آمده توسط بازرسان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی که بصورت 3 روز متوالی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر از کلیه بخشهای پشتیبانی و درمانی بیمارستان انجام گرفت. پیاده سازی 903 سنجه ابلاغی وزراتخانه به بیمارستانها مورد ارزیابی کیفی قرار گرفت که در پایان بنا به نظر کارشناسان ارزیاب، بیمارستان موفق به کسب درجه یک کیفی در ارائه خدمات درمانی گردید.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان، دکتر حسین الیاسی فرد رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی ضمن تبریک به کلیه پرسنل و پزشکان بیمارستان جهت کسب این درجه کیفی، از تلاش و زحمات کلیه پرسنل و پزشکان خدوم تقدیر و تشکر نمودند. ایشان همچنین از زحمات و پیگیری های مداوم جناب آقای دکتر دارابی رئیس شبکه بهداشت و درمان، مسئولین دانشگاهی، آقای غلامی مدیریت بیمارستان و سرکار خانم حقیقت مسئول بهبود کیفیت بیمارستان تشکر و قدردانی نمودند.
ایشان افزودند که کسب رتبه یک کیفی در اعتباربخشی بیمارستان در حالی رخ داد که بیمارستان شهید گنجی با مشکلات عدیده ای همچون مالی، پرسنلی و تجهیزاتی رنج می برد و این مهم امکان پذیر نبود جز با همت و تلاش مضاعف پرسنل بیمارستان ؛ لذا کسب این موفقیت توجه بیشتر مسئولین شهرستان و استان به این بیمارستان در جهت رفع مشکلات را می طلبد و انشاء اله با توجه ویژه مسئولین و همت و همدلی پرسنل، این بیمارستان بتواند در راستای تحقق اهداف نظام سلامت در جهت خدمت به مردم محروم منطقه کما فی السابق سریعتر گام بردارد.


   
تعداد بازدید:   ۱۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >